Strona główna Norwegia > Elektryk DSB - Norwegia

Elektryk DSB - Norwegia

Dane pracodawcy
Nazwa firmy: A-personell

Treść ogłoszenia

W związku z nowym, dużym projektem zapraszamy do aplikowania na stanowisko:

Elektryk DSB

Ilość wakatów: 10
Miejsce pracy: Norwegia (Oslo)
Nr ref.: Elektryk DSB 6/17

Obowiązki:
- praca związana z demontażem/montażem instalacji elektrycznych na projektach

Wymagania:
- uprawnienia norweskie DSB
- min. 2-letnie doświadczenie zawodowe
- komunikatywna znajomość języka angielskiego lub norweskiego

Pracodawca norweski oferuje:
- atrakcyjne wynagrodzenie
- możliwa długa współpraca
- umowa na warunkach norweskich
- pomoc w znalezieniu zakwaterowania

Prosimy o przesłanie CV w języku angielskim lub norweskim oraz referencji pisemnych lub telefonicznych na adres:
pracanorwegia@a-personell.pl

W przesyłanych dokumentach proszę pamiętać o zgodzie na przetwarzanie danych osobowych. Umieszczenie w CV zgody jest warunkiem niezbędnym do wzięcia udziału w procesie rekrutacji.

Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami.

Edytuj ogłoszenie Usuń ogłoszenie Zgłoś do moderacji