Strona główna Niemcy > Hydraulik/Monter instalacji sanitarnych- Niemcy- Styczeń 2016

Hydraulik/Monter instalacji sanitarnych- Niemcy- Styczeń 2016

Dane pracodawcy
Nazwa firmy: ES-Perfekt

Treść ogłoszenia

ES-Perfekt (Agencja Pracy Czasowej Nr. Cert. 5668).
W związku z nowym projektem zapraszamy do aplikowania na poniższe stanowisko:
„Hydraulik – Niemcy”

Miejsce pracy: Niemcy
Ilość wakatów: 8
Nr ref.: Hydraulik-Styczeń

Obowiązki:
- montaż instalacji hydraulicznych (domowych, przemysłowych)
- montaż centralnego ogrzewania
- montaż instalacji przeciwpożarowych

Od kandydatów pracodawca niemiecki oczekuje doświadczenia w w/w zawodzie.

Wymagania:
- doświadczenie w montowaniu instalacji hydraulicznych, przeciwpożarowych i centralnego ogrzewania
- znajomość rysunku technicznego
- umiejętność pracy samodzielnej
- znajomość języka niemieckiego przynajmniej w stopniu podstawowym
- prawo jazdy
- własny samochód ( mile widziane)

Pracodawca niemiecki oferuje:
- atrakcyjne wynagrodzenie
- bezpłatne zakwaterowanie zapewnione przez pracodawcę niemieckiego
- zatrudnienie na terenie Niemiec
- pracę w stabilnej, dużej, wiarygodnej firmie
- umowę, ubezpieczenie, socjalne na warunkach niemieckich

Prosimy o przesłanie CV w języku polskim lub niemieckim.
niemcy@es-perfekt.pl
www.es-perfekt.pl
Odwiedź nas na www.facebook.com/esperfekt i dowiaduj się o pilnych ofertach jako pierwszy!

W przesyłanych dokumentach proszę o zawarcie klauzuli dotyczącej przetwarzania danych osobowych: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 r. o Ochronie Danych Osobowych; tekst jednolity: Dz. U. z 2002r. Nr 101, poz. 926 ze zm.).”

Umieszczenie w CV klauzuli jest warunkiem niezbędnym do wzięcia udziału w procesie rekrutacji.

Kandydaci samodzielnie potwierdzają warunki pracy z pracodawcą niemieckim

Uprzejmie informujemy, ze skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami.

Edytuj ogłoszenie Usuń ogłoszenie Zgłoś do moderacji