Strona główna Francja > BLACHARZ / LAKIERNIK - FRANCJA

BLACHARZ / LAKIERNIK - FRANCJA

Dane pracodawcy
Nazwa firmy: Agencja ERTA
Telefon: 0048 12 423 05 05

Treść ogłoszenia

encja Rekrutacyjna ERTA dla jednego ze swoich Klientów poszukuje kandydatów na stanowisko:

Miejsce pracy: Francja

Opis stanowiska pracy:

- Prace blacharskie i lakiernicze
- Wymiana spawanych części
- Przygotowanie do procesu lakierowania

Wymagania:

- Wykształcenie kierunkowe
- Minimum 5 lat doświadczenia w zawodzie blacharz/lakiernik
- Dobra znajomość języka angielskiego
- Mile widziana znajomość języka francuskiego
- Dyspozycyjność i sumienność
- Zaangażowanie w pracę
- Dbanie o bezpieczeństwo i porządek w miejscu pracy

Oferujemy:

- Pracę stałą
- Zatrudnienie na pełny etat
- Atrakcyjne wynagrodzenie
- Dobre warunki pracy
- Pracę od zaraz

Zainteresowane osoby proszę o przesłanie swojego CV na adres:
cv@ertagrupa.plz z dopiskiem BLACHARZ/LAKIERNIK

Zastrzegamy sobie prawo do skontaktowania się z wybranymi kandydatami

Prosimy o umieszczanie w aplikacji oświadczenia: \"Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w ofercie pracy na potrzeby rekrutacji, zgodnie ustawą z dnia 29.08.1997 r. o Ochronie Danych Osobowych (Dz.U. nr 133, poz 883)\"

Posiadamy certyfikaty pośrednictwa pracy poza granicami Polski (nr rejestru 2017/1b), pośrednictwa pracy na terenie Rzeczypospolitej Polskiej (nr rejestru 2017/1a), doradztwa personalnego (nr rejestru 2017/2), organizacji pracy tymczasowej (nr rejestru 2017/3), pośrednictwa zawodowego (nr rejestru 2017/4).

Edytuj ogłoszenie Usuń ogłoszenie Zgłoś do moderacji